Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Marzec w Bełżycach: Przegląd prasy z lutego 2022 w Bełżycach, najważniejsze informacje miesiąca

Redakcja online
Redakcja online
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Bełżyce zmienił się  w lutym 2022?
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Bełżyce zmienił się w lutym 2022? CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w lutym czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Bełżyc najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „„Świat widział, że Ukraińcy są potężni i odważni”. Trzecia doba walk w Ukrainie”?

Przegląd lutego 2022 w Bełżycach: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z lutego 2022 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 „Świat widział, że Ukraińcy są potężni i odważni”. Trzecia doba walk w Ukrainie

Od poniedziałku pod Lublinem ma ruszyć hub pomocy humanitarnej dla obywateli Ukrainy. Wiadomo już także, że w naszym regionie otworzone zostaną kolejne trzy punkty recepcyjne. Na granicy ustawiają się coraz większe kolejki. Mija trzecia doba walk w Ukrainie.

📢 Drugi dzień wojny na Ukrainie. W odpowiedzi na zbrodnie wojenne rosyjskiej armi Unia Europejska wprowadza drugi pakiet sankcji

Blisko 30 tys. podróżnych odprawiono na granicy polsko-ukraińskiej tylko w czwartek. Taki bilans odnotowała straż graniczna. To efekt ataku Rosji na Ukrainę, gdzie nasilają się działania zbrojne – zwłaszcza w okolicach Kijowa i Lwowa.

📢 Lubelskie. Trwa walka ze skutkami wichur w regionie. 60-latka trafiła do szpitala

Ponad 3 200 zgłoszeń do godziny 8 - to krajowy bilans skutków wichur, które przetaczają się przez Polskę. W podlubelskich Tomaszowicach kobieta została przewieziona do szpitala po tym, jak drzewo spadło na prowadzony przez nią samochód.

Zrób sobie prezent

Materiały promocyjne partnera

Prasówka marzec Bełżyce: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w lutym uwagę czytelniczek i czytelników z Bełżyc. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Lublin dawniej i dziś. Zobacz, jak zmieniło się miasto i jego charakterystyczne budynki

Jak zmienił się Lublin, jego panorama, czy poszczególne ulice miasta, w tym te najbardziej reprezentacyjne od 1918, czy 1939 roku? Możemy to sprawdzić, oglądając dawne zdjęcia Lublina, znalezione w zbiorach Narodowego Archiwum Cyfrowego i porównując je z tymi aktualnymi. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej galerii!

📢 Nałęczów jakiego nie znacie. Miasteczko znane z twórczości Prusa i Żeromskiego tak prezentowało się w XX wieku. Zobacz zdjęcia NAC

Swoją ogólnopolską renomę zawdzięcza twórczości wielkich pisarzy: Bolesława Prusa oraz Stefana Żeromskiego. Ale i nie tylko. W Nałęczowie mieści się również znane w całym kraju uzdrowisko. Miasteczko to jest również częstym wyborem na weekendową wycieczkę przez mieszkańców m.in. Puław czy Lublina. A jak prezentowało się w XX wieku? Zobacz wyjątkowe zdjęcia Narodowego Archiwum Cyfrowego. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Walentynki 2022. Lepiej się śmiać niż płakać! Zobacz najlepsze MEMY o święcie zakochanych

Święto zakochanych daje w kość wszystkim singlom. W samotny wieczór można poprawić sobie humor śmiesznymi obrazkami. Z pomocą przychodzą internauci. Zobacz najlepsze walentynkowe MEMY. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Studniówka Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych w Lublinie. Maturzyści spędzili sobotnią noc na parkiecie. Zobacz zdjęcia

Sobotnią noc na parkiecie spędzili uczniowie tegorocznych ostatnich klas Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych w Lublinie. Maturzyści bawili się na studniówce w domu weselnym Sonatina. Zobacz zdjęcia z balu! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Bawili się w szczerym polu! Zobacz zdjęcia ze studniówki XXIX Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie

Maturzyści z XXIX Liceum Ogólnokształcącego im. cc. mjra Hieronima Dekutowskiego ps. Zapora bawili się w sobotę na studniówce. Impreza odbyła się w Rezydencji w szczerym polu w Bystrzycy Nowej. Mamy zdjęcia! Obejrzycie je klikając w przycisk „zobacz galerię” i przesuwając zdjęcia w prawo - naciśnijcie strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Studniówka IX LO im. Mikołaja Kopernika w Lublinie. Tak bawili się tegoroczni maturzyści! Zobacz zdjęcia

Sobotnią noc maturzyści z IX Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Lublinie spędzili na parkiecie! W hotelu Luxor odbył się ich studniówkowy bal. Zobaczcie zdjęcia, klikając w przycisk „zobacz galerię” i przesuwając zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Studniówka 2022. Uczniowie IV LO im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie bawili się na parkiecie. Zobacz zdjęcia z balu studniówkowego

Maturzyści IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie bawili się w piątkowy (11 lutego) wieczór na studniówce. Mamy zdjęcia z balu! Zobacz, klikając w przycisk „zobacz galerię” i przesuwając zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Telewizory odwrócone ekranami w stronę okien, a mieszkańcy na ulicach. Obchody 40. rocznicy Świdnickich Spacerów. ZOBACZ ZDJĘCIA

Świdnik upamiętnił wydarzenia z lutego '82 r. Na ścianie Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej wyświetlono znicz pamięci, a pod tablicą upamiętniającą Świdnickie Spacery zostały złożone kwiaty. Zebrani na pl. Konstytucji 3 Maja obejrzeli specjalny pokaz laserów. Następnie udali się na symboliczny spacer ulicami miasta. Nie zabrakło uczestników wydarzeń sprzed 40 lat i grupy inscenizacyjnej. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo, naciskając strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje
od 7 lat
Wideo

iPolitycznie - Radosław Fogiel

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na belzyce.naszemiasto.pl Nasze Miasto