Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd tygodnia w Bełżycach, najważniejsze wydarzenia od 10.05 do 16.05.2020, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja online
Redakcja online
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Bełżyc nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Bełżyc nadrobisz w kwadrans CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Bełżyc, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 10.05 a 16.05.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Jak pozbyć się gołębi z balkonu? Najlepsze sposoby na odstraszanie gołębi. Metody na odstraszanie ptaków. Jak odstraszyć gołębie? 17.05.20”?

Przegląd tygodnia Bełżyce od 10.05 do 16.05.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Jak pozbyć się gołębi z balkonu? Najlepsze sposoby na odstraszanie gołębi. Metody na odstraszanie ptaków. Jak odstraszyć gołębie? 17.05.20

Gołębie są uciążliwe, gdy jest ich zbyt dużo. Sposoby na odstraszanie gołębi. Jak pozbyć się gołębi? Brudzą odchodami, hałasują i przenoszą choroby (w ich odchodach zazwyczaj jest pełno insektów i ich larw). Jak odstraszyć gołębie? Sprawdzone sposoby na gołębie!

📢 Wybory 2020. Memy o wyborach 2020. Zobacz, z czego śmieją się internauci. NAJLEPSZE MEMY o wyborach 2020 17.05.2020

Wybory 2020. Wybory 2020 wzbudzają wiele niepokoju i kontrowersji. Internauci wzięli sprawy w swoje ręce. Oto najlepsze memy o wyborach 2020. Zobaczcie, co śmieszy internautów!

📢 Imieniny Herakliusza. Kiedy są imieniny Herakliusza? Najbliższe imieniny wypadają 17.05. Życzenia z okazji imienin dla Herakliusza

Czy wiesz, kiedy imieniny obchodzi Herakliusz? Imieniny Herakliusza obchodzimy 17 maja. Najbliższe imieniny wypadają więc 17.05. Nie zapomnij o tym ważnym dniu i złóż życzenia imieninowe Herakliusza. W artykule znajdziesz propozycje życzeń i wierszy imieninowych. Czy znasz jakiegoś Herakliusza w Bełżyc?

Tygodniowa prasówka 10.05-16.05.2020 Bełżyce: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Bełżycach. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Imieniny Paschalisa. Kiedy są imieniny Paschalisa? Najbliższe imieniny wypadają 17.05. Wierszyki imieninowe

Jak wiadomo, zwykle imieniny dla danego imienia wypadają więcej niż raz w roku. Najbliższe imieniny Paschalisa obchodzimy 17.05. Kiedy są imieniny Paschalisa? Imieniny Paschalisa wypadają 17 maja. Imieniny Paschalisa obchodzone są więc 1 raz w roku. W artykule znajdziesz najpiękniejsze życzenia imieninowe. Wierszyki świetnie się sprawdzą na imieninowej kartce, lub wysłane przez SMS. Czy znasz Paschalisa, który mieszka w Bełżycach?

📢 Imieniny Brunona. Kiedy są imieniny Brunona? Najbliższe imieniny wypadają 17.05. Życzenia i wiersze na imieniny dla Brunona

Kiedy wypadają imieniny Brunona? Imieniny Brunona obchodzimy 17 maja. Najbliższe imieniny obchodzimy więc 17.05. Co oznacza imię Bruno? Dowiesz się tego z artykułu. Znajdziesz również gotowe życzenia i wierszyki imieninowe. Nie zapomnij złożyć życzeń w imieniny Brunona. Czy znasz kogoś o tym imieniu w Bełżyc?

📢 Imieniny Wiktora. Kiedy są imieniny Wiktora? Najbliższe imieniny wypadają 17.05. Wierszyki na imieniny dla Wiktora

Dla niektórych imieniny są równie ważne, lub nawet ważniejsze, jak urodziny. Kiedy obchodzimy imieniny Wiktora? Sprawdź by nie przegapić imienin. Najbliższą datą imienin Wiktora jest 17.05. Imieniny Wiktora wypadają również 22 lutego, 27 lutego, 6 marca, 12 kwietnia, 14 maja, 17 maja, 21 maja, 28 maja, 21 lipca, 28 lipca, 16 września, 30 września, 17 października, 8 listopada. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wierszyków i życzeń imieninowych. Czy znasz jakiegoś Wiktora, który mieszka w Bełżycach?

📢 Imieniny Sławomira. Kiedy są imieniny Sławomira? Najbliższe imieniny wypadają 17.05. Życzenia i wierszyki na imieniny Sławomira

Jak wiadomo, zwykle imieniny dla danego imienia wypadają więcej niż raz w roku. Najbliższe imieniny Sławomira obchodzimy 17.05. Kiedy są imieniny Sławomira? Imieniny Sławomira wypadają 17 maja, 5 listopada, 23 grudnia. Imieniny Sławomira obchodzone są więc 3 razy w roku. W artykule znajdziesz najpiękniejsze życzenia imieninowe. Wierszyki świetnie się sprawdzą na imieninowej kartce, lub wysłane przez SMS. Czy znasz Sławomira, który mieszka w Bełżycach?

📢 Strajk przedsiębiorców w Warszawie [zdjęcia] Jacek Bury z Koalicji Obywatelskiej zatrzymany. Policja: Senator nie chce opuścić radiowozu

W sobotę w Warszawie odbył się kolejny Strajk Przedsiębiorców. Jego inicjatorem był jeden z kandydatów na prezydenta - Paweł Tanajno. W trakcie protestu doszło do niecodziennego wydarzenia. Senator Koalicji Obywatelskiej Jacek Bury, mimo immunitetu, został zatrzymany przez policję. Ta twierdzi, że "senator wszedł do radiowozu i nie chce go opuścić".

📢 Teatr Muzyczny zaczyna w weekend świętowanie Dnia Teatru Publicznego oraz urodzin papieża. Widzów czeka wiele atrakcji

Dzień Teatru Publicznego obchodzony będzie w tym roku po raz szósty. W związku z panującą pandemią i obostrzeniami higienicznymi tegoroczne obchody będą miały inny wymiar. Teatr Muzyczny w Lublinie czeka i zaprasza widzów na „facebookową scenę" oraz niecodzienne obchody setnej rocznicy urodziny papieża Polaka.

📢 Koncert Światło dla Europy: Eurovision Song Celebration zamiast Eurowizji 2020. Transmisja w TVP1. Wystąpi Alicja Szemplińska

Alicja Szemplińska reprezentuje Polskę podczas Eurovision Song Celebration 2020. To muzyczne wydarzenie zastąpiło odwołany przez pandemię koronawirusa doroczny konkurs Eurowizji. Zobacz najnowszy wywiad z Alicją! w sobotę, 16 maja 2020 r. w TVP1 specjalny koncert Eurovision Song Celebration 2020 Światło dla Europy. Wystąpi oczywiście Alicja Szemplińska.

📢 Rolniczki z Instagrama. Wymarzone kandydatki na żony! Zobacz zdjęcia

Rolniczki z Instagrama mogą zawrócić w głowie niejednemu mężczyźnie. Nie tylko rolnikowi, który szuka żony, ale także takiemu, który mieszka w mieście. Od razu chciałby przenieść się na wieś. Kliknij w zdjęcie i oglądaj galerię.

📢 73 nowe przypadki zarażenia koronawirusem w Polsce. Brak nowych chorych w woj. lubelskim

Ministerstwo Zdrowia podało informację o kolejnych zarażeniach w kraju. W sobotę nie było nowych przypadków w woj. lubelskim.

📢 Bon 1000 plus na wakacje: Kto dostanie pieniądze na urlop? Znamy szczegóły rządowego programu. 1000 zł dla zatrudnionych na umowę o pracę

1000 plus, czyli tzw. bon turystyczny otrzymają od swojego pracodawcy osoby zatrudnione na umowę o pracę i zarabiające poniżej 5200 zł brutto miesięcznie. 1000 plus ma być przyznawane co roku. Bon ma mieć formę przedpłaconej karty elektronicznej. Celem programu ma być wsparcie polskiej branży turystycznej po kryzysie wywołanym epidemią koronawirusa.

📢 Imieniny Ubalda. Kiedy są imieniny Ubalda? Najbliższe imieniny wypadają 16.05. Wiersze na imieniny

Jak wiadomo, zwykle imieniny dla danego imienia wypadają więcej niż raz w roku. Najbliższe imieniny Ubalda obchodzimy 16.05. Kiedy są imieniny Ubalda? Imieniny Ubalda wypadają 16 maja. Imieniny Ubalda obchodzone są więc 1 raz w roku. W artykule znajdziesz najpiękniejsze życzenia imieninowe. Wierszyki świetnie się sprawdzą na imieninowej kartce, lub wysłane przez SMS. Czy znasz Ubalda, który mieszka w Bełżycach?

📢 Imieniny Wiktoriana. Kiedy są imieniny Wiktoriana? Najbliższe imieniny wypadają 16.05. Wiersze na imieniny dla Wiktoriana

Czy wiesz, kiedy imieniny obchodzi Wiktorian? Imieniny Wiktoriana obchodzimy 12 stycznia, 23 marca, 16 maja, 10 czerwca, 26 sierpnia. Najbliższe imieniny wypadają więc 16.05. Nie zapomnij o tym ważnym dniu i złóż życzenia imieninowe Wiktoriana. W artykule znajdziesz propozycje życzeń i wierszy imieninowych. Czy znasz jakiegoś Wiktoriana w Bełżyc?

📢 Imieniny Honorata. Kiedy są imieniny Honorata? Najbliższe imieniny wypadają 16.05. Najpiękniejsze wierszyki imieninowe dla Honorata

Czy wiesz, kiedy imieniny obchodzi Honorat? Imieniny Honorata obchodzimy 8 lutego, 16 maja, 21 grudnia. Najbliższe imieniny wypadają więc 16.05. Nie zapomnij o tym ważnym dniu i złóż życzenia imieninowe Honorata. W artykule znajdziesz propozycje życzeń i wierszy imieninowych. Czy znasz jakiegoś Honorata w Bełżyc?

📢 Imieniny Jędrzeja. Kiedy są imieniny Jędrzeja? Najbliższe imieniny wypadają 16.05. Wierszyki na imieniny

Czy wiesz, kiedy imieniny obchodzi Jędrzej? Imieniny Jędrzeja obchodzimy 6 stycznia, 6 stycznia, 19 stycznia, 4 lutego, 12 kwietnia, 27 kwietnia, 13 maja, 16 maja, 16 maja, 12 lipca, 16 lipca, 17 lipca, 21 lipca, 1 listopada, 10 listopada, 30 listopada, 10 grudnia. Najbliższe imieniny wypadają więc 16.05. Nie zapomnij o tym ważnym dniu i złóż życzenia imieninowe Jędrzeja. W artykule znajdziesz propozycje życzeń i wierszy imieninowych. Czy znasz jakiegoś Jędrzeja w Bełżyc?

📢 Imieniny Szymona. Kiedy są imieniny Szymona? Najbliższe imieniny wypadają 16.05. Wiersze na imieniny

Kiedy wypadają imieniny Szymona? Imieniny Szymona obchodzimy 5 stycznia, 6 lutego, 24 marca, 20 kwietnia, 16 maja, 18 lipca, 3 września, 14 września, 28 października. Najbliższe imieniny obchodzimy więc 16.05. Co oznacza imię Szymon? Dowiesz się tego z artykułu. Znajdziesz również gotowe życzenia i wierszyki imieninowe. Nie zapomnij złożyć życzeń w imieniny Szymona. Czy znasz kogoś o tym imieniu w Bełżyc?

📢 Imieniny Andrzeja. Kiedy są imieniny Andrzeja? Najbliższe imieniny wypadają 16.05. Życzenia imieninowe

Czy wiesz, kiedy imieniny obchodzi Andrzej? Imieniny Andrzeja obchodzimy 6 stycznia, 19 stycznia, 4 lutego, 12 kwietnia, 27 kwietnia, 13 maja, 16 maja, 12 lipca, 16 lipca, 17 lipca, 21 lipca, 1 listopada, 10 listopada, 30 listopada, 10 grudnia. Najbliższe imieniny wypadają więc 16.05. Nie zapomnij o tym ważnym dniu i złóż życzenia imieninowe Andrzeja. W artykule znajdziesz propozycje życzeń i wierszy imieninowych. Czy znasz jakiegoś Andrzeja w Bełżyc?

📢 Imieniny Kasjusza. Kiedy są imieniny Kasjusza? Najbliższe imieniny wypadają 15.05. Najpiękniejsze wierszyki imieninowe dla Kasjusza

Dla niektórych imieniny są równie ważne, lub nawet ważniejsze, jak urodziny. Kiedy obchodzimy imieniny Kasjusza? Sprawdź by nie przegapić imienin. Najbliższą datą imienin Kasjusza jest 15.05. Imieniny Kasjusza wypadają również 15 maja, 29 czerwca, 10 października. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wierszyków i życzeń imieninowych. Czy znasz jakiegoś Kasjusza, który mieszka w Bełżycach?

od 7 lat
Wideo

iPolitycznie - Radosław Fogiel

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na belzyce.naszemiasto.pl Nasze Miasto