Nasza Loteria

Sukces fryzjerów z Bełżyc. Wygrali w konkursie Color Trophy

Aneta Galek
Gala finałowa Color Trophy odbyła się w poniedziałek na Torze Służewiec w Warszawie.
Gala finałowa Color Trophy odbyła się w poniedziałek na Torze Służewiec w Warszawie. Marcin Wziątek
Studio Fryzur “Maria” z Bełżyc okazało się najlepsze w dwóch z trzech kategorii największego konkursu fryzur w Polsce “Color Trophy”.

Możemy spokojnie powiedzieć, że Bełżyce fryzjerami stoją. - Przyjeżdżają do nas klienci nie tylko z Kraśnika, czy Lublina, ale też z Warszawy i innych miast Polski - mówi Maria Wieczerzak, która w poniedziałek otrzymała nagrodę w konkursie Color Trophy organizowanym przez L’Oreal.

Color Trophy to największy i najbardziej prestiżowy konkurs fryzjerski w Polsce. Gala finałowa imprezy odbyła się na Torze Służewiec w Warszawie, a w jury zasiedli m.in. stylista fryzur Leszek Czajka, Michał Piróg i Anna Wendzikowska. Nagrody przyznawano w trzech kategoriach: kolor, mężczyzna i kolor debiut. Studio Fryzur “Maria” z Bełżyc triumfowało w dwóch ostatnich. W “męskiej” fryzjerką była Maria Wieczerzak, w “debiucie” Maria Mirosław.

- W kategorii damskiej wykonaliśmy fryzurę w kolorze blond z różową górą. Jeśli zaś chodzi o kategorię męską, był to platynowy blond plus niebieskie pasemko, które miało podkreślać oko. Poszliśmy delikatnie w taki albinoski styl - mówi Maria Wieczerzak.

Do konkursu łącznie zgłoszono ponad sto projektów. Co ważne, wykonywane w trakcie konkursu prace muszą być identyczne, jak na przedstawionym wcześniej zdjęciu. Fryzjerom z Bełżyc udało się tego dokonać. Co oznacza dla nich taki sukces?

- Wielkim prestiżem jest samo dostanie się do tego konkursu. Wygranie to już mistrzostwo - ocenia Maria Wieczerzak, przyznając, że mimo iż w duchu liczyła na zwycięstwo, to i tak było ono wielką niespodzianką.

od 16 lat
Wideo

Andrzej Duda spotkał się z przedsiębiorcami w Jasionce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na belzyce.naszemiasto.pl Nasze Miasto